Tule minuga Kreekasse!

10 apr., 2024

Olen mitu korda aastas tegemas tööd ka Kreekas.

Sel hooajal nii:

24.04-15.06 Kreekas

16.06-2.07 Eestis

3.07-14.08 Kreekas

15.08-3.09 Eestis

4.09-5.10 Kreekas

6.10-16.10 Eestis

17.10-2.11 Kreekas

Pildistan Kreekas peamiselt personal brandingut isiku brändidele, aga teen seda ka ettevõtetele. Pildistan peresid, paare ja sõpruskondi ning koos Kaari Saarmaga ka pulmi! Kreekaga koos on laienenud minu pildistamiszanr droonifotograafiale (mida armastan nii väga!!!) ja pildistan ka kinnisvara (teen hotellide ja jahifirmadega koostööd).

Aga lisaks pildistamisele pakun Sulle midagi toredat veel, tule minuga koos Kreekat avastama! Aitan Sul leida parimad lennud, jagan Sinuga oma sõprade majutusinfot ja loon Sulle meeldejäävad päevad Kreeka päikese all. 

Mul on Kreekas lemmiksaar, Poros. Seal asub ka minu kreeka-kodu.

Porose saar asub Attika piirkonnas, väga lähedal Ateenale. See on tilluke ja kõige maalilisem saar, kus ma iial Kreekas käinud olen (ja ma olen käinud palju:)). Porosele saab praamiga (sõiduaeg Ateenast 1 tund) või autoga (Ateenast 2,5h). Võin öelda, et tunnen Porost läbi ja lõhki. Olen selle saare kõik teejupid läbi sõitnud või jalutanud, olen seal palju pildistanud, otsinud välja maaliliseimad paigad. Ma väga armastan Porost ja selle saare elanikke!

Pakun Porosel fotosessioone või lihtsalt erilise päeva veetmist. Kui Sul on mingi tore sündmus, mis vajab tähistamist või oled tulemas perega reisile ja soovid veeta aega ka Porosel, siis Sinu päev võiks olla seal näiteks selline:

Hommik rannas – jooga või supitamine, kohvi koos maitsva hommikusöögiga

Jalutuskäik .Porose linnakses maalilistel valgetel treppidel koos pildistamisega.

Paadireis või SUPitamine/kayakitamine Daskalio saarele. Daskalio saar on imetilluke süda keset merd, sellel on vaid üks väike kirik. Seal ujume, teeme pikniku ja muidugi ka pilte.

Pärastlõunal tuleme tagasi Porosele ja ma viin teid Poseidoni templisse. Poseidoni tempel on väga eriline paik, seal räägime kreeka jumalatest ja jumalannadest, avame mütoloogiat ja naudime puutumatut loodust ning super maalilisi vaateid. Muidugi teeme ka pilti.

Õhtul ootab Sind soovi korral maitsev õhtusöök Dina juures restoranis, kus saad lisaks parimatele maitsetele kõige soojema ja kreekapärasema teeninduse osaliseks.

Kui oled tulemas Kreekasse ja soovid omale mälestuseks sellist päeva, siis anna märku! Lähenen kõikidele soovidele individuaalselt ja lepime kokku just Sinule sobiva plaani ja tänupanuse. Selline päev  (või ka mitu päeva) sobib ideaalselt kingituseks sünnipeva või kihlumise puhul, iseendale kui on soov nautida lihtsalt üht lõõgastavat päeva, perele või sõpruskonnale.

Ja muidugi võin neid trippe Kreeka saladuslikesse paikadesse teha ka ilma pildistamiseta. Võimalikud variandid 🙂

Porosel teen lisaks SUP-i ja Kayaki 4 tunniseid merematkasid, hikingut loodusradadel (1-4 tunnised), mõlemad kindasti koos kreeka koduste toitude piknikuga, elektri jalgrattaga saare tiiru, Elu Allika Kloostri külastust, väljasõitu (autoga) suurde Epidauruse teatrissse jm.

Parim aeg Kreekat külastada on varakevadest hilissügiseni, mina olen sel aastal seal suurema osa hooajast. Sõita sinna on imelihtne, Aegean Airline’il on otselennud ja Air Baltic sõidab läbi Riia. Mõlemad soodsad ja mugavad, lend kestab 3,5h.

Lähme Kreekasse!

Daskalio saar:

Sinu majutus Porosel:

Siin postituses jagan pilte ühest väga toredast perepildistamisest Porose saarel.

Piltidel on Andra ja Alexis oma nunnude lastega!

 

Vali kategooria