Trükised

Kas oled kunagi kutsunud oma pere arvuti taha kokku, et hakata perepilte vaatama? Ma ka ei ole! Sa pole mingi erand! Aga kas lappad hea meelega vanu albumeid või imetled sõbra juures fotoseina? Muidugi. See on nii inimlik. Mina olen seda meelt, et igast fotosessioonist võiks saada Midagi. Kas album, pilt seinal või laual. Miks mitte fotomagnet külmkapil või fotoklaas kamina peal?

Kuna ma olen ise kõige suurem fototrükkide fänn (teate kui ilusad nad on vaadata ja katsuda, isegi nuusutada!), siis olen otsustanud pakkuda klientidele võiamluse lisaks fotosessioonile saada minu kaudu ka fototrükke.

Minu trükipartner on parim Eestis. Olen aastaid teinud erinevaid võrdlusi ja otsinud klientidele parimat väljundit ning täna võin öelda käsi südamel, et paremat turul ei ole. Minu trükkija on Eesti kõige pikaajalisema kogemusega, teinud peamiselt eritellimusel võistlus- ja näitustöid. Kõikidel mu trükistel on eluaegne tuhmumiskindluse garantii ning nad on tippkvaliteetselt vormistatud.

Tellida on võimalik erinevas suuruses kõrgkvaliteetseid Pro Pearl 310g paberpilte, seinale fotolõuendi või klassikalise raamitud pildi. Parim mälestus lapsele on tema esimene fotoalbum ja vanavanematele fotoraamat. Külmkapile saab panna fotomagneteid ja kapi äärele fotoklaasi.

Trükiseid saab tellida ükshaaval või paketina 1 aasta jooksul alates fotosessioonist.

Rohkem infot trükiste kohta leiab mu fotosessioonide tutvustuse lõpuosast, saadan selle Sulle e-mailile! Stuudios on olemas ka näidised, mida saab fotosessiooni ajal näha.