Ettevõtetele

Sa oled hea juht. Sul on parimad töötajad. See on täiesti mõistetav, et lapseootuse uudised löövad Su esmalt veidi rivist välja. Kuna loed seda praegu, siis oled tagasi tasakaalus ning otsid oma töötajale parimat kingitust! Soovid tänada teda vääriliselt kogu panuse eest, mis ta on andnud. Ta tuleb Su ettevõttesse kindlasti tagasi, sest hea juhi käe all on hea töötada. Aitäh, et hoolid!

Emaks saamine ning uuele inimesele elu andmine on üks naistele usaldatud töödest. See on imeline, et Sa tööandjana seda toetad. Kui poleks emasid, ei oleks ei mind ega Sind ega ühtegi töötajat meie ettevõtetes.

Parim kingitus, mille saad peatselt emaks saavale naisele teha, on kinkida sellest erilisest südmusest vääriline mälestus, mis ajas kasvab hindamatuks!

Pakun ettevõtetele võimalust soetada lapsehoolduspuhkusele minevale töötajale kingituseks fotosessiooni koos ilusa albumiga.

Olen esimene, kes Eestis beebisid pildistama hakkas ning olen teinud seda pikki aastaid alates 2011 a.

Lisaks fotograafiale on mul pikk Hansapanga personaalpanganduse ja SOS Lasteküla Eesti Ühingus töötamise taust. Seega saate olla kindlad, et kingitus, mille teete, on väga kvaliteetne ning teie töötaja saab suurepärase teeninduse ning kogemuse osaliseks.

Mõned kinkekaardi võimalused
Minu – kui ema ja fotograafi, soovitus:
Ootuse fotosessioon + vastsündinu fotosessioon + album
995€
See on väga väärtuslik kingitus ning selle paketiga saate teha kingiks kogu jutustuse lapse ilmale tulemise teekonnast. Selles sisalduvad pildid ootusajast, nii emast suure kõhuga kui perest tema ümber; pildid vastsündinust üksi ja uue koosseisuga perest; beebi ema-isa ja õdede-vendadega. Pere saab omale ilusa galerii, maksimum resolutsiooniga failid ning kõrgkvaliteetse fotoalbumi. See on kingitus, mis rõõmustab nii teie töötajat kui ka tervet tema peret. Ning eelkõige on selle väärtus hindamatu sündiva lapse jaoks.

Vastsündinu fotosessioon + album
700€
Selles sisalduvad pildid vastsündinust üksi ja uue koosseisuga perest; beebi ema-isa ja õdede-vendadega. Pere saab omale ilusa galerii, maksimum resolutsiooniga failid ning kõrgkvaliteetse fotoalbumi.

Vastsündinu fotosessioon
425€
Selles sisalduvad pildid vastsündinust üksi ja ka perega; beebi ema-isa ja õdede-vendadega. Pere saab omale ilusa galerii ja keskmise suurusega trükifailid (2700pxl).

Arveldamine toimub arve alusel, lisandub käibemaks.
Kinkekaardi tagaküljele saate kirjutada ühised soovid meeskonna poolt. 
Kinkekaart kehtib 1 aasta.

Kinkekaardi soovist palun andke teada nele.tasane@gmail.com või helistage +372 50 49 900