Ootuse fotosessioon

  • parim aeg on 32.-36.ootusnädalal
  • pildistamine ilma ajalimiidita
  • 30+ hoolikalt valitud ja viimistletud kaadrit, igaüks kui väikene kunstiteos
  • igast pildist nii värviline kui must-valge versioon
  • failid keskmises suuruses – 2700pxl, 300dpi (kuni A5 väljatrükiks)
  • pildid valmis 3 tööpäevaga* kuni 1 kalendrikuuga
  • isiklik galerii 1 aastaks
  • tänupanus 295.- eur (kui ootuse sessioonile järgneb ka vastsündinu sessioon, siis on tänupanus 245.-eur)

See on lihtsalt nii maagiline KUI ILUSAD ON LAPSEOOTEL NAISED! Jaa, see on täiesti tavaline, et te ise nii ei tunne, sest vaevalt läheb midagi selga, keha on omandanud uue vormi ja väsimus on sagedasti peal. Aga mina näen kuidas lapseootel naised sõna otseses mõttes helendavad! Pilk nende silmis ja sisemine naeratus räägib elust, mida nad kannavad endas. Ja see on ju puhas ime! Miski, millele mõtlemine lennutab kõrgustesse ja tekitab tohutu asutuse loodu ja Looja vastu. Milline pühadus on kanda ja anda elu teisele inimhingele, olla vahemeheks taeva ja maa vahel..

Kuna elu ei alga ju sünniga, siis jäädvustan lapseootuse eelkõige mälestuseks lapsele, aga kindlasti jäävad need pildid väga erilisele kohale ka ema-isa südames. See on väga kaunis aeg, 9 kuud kõige elevamat ootusaega.

Kuna beebi on emme kõhus, siis fotosessiooni fookuses on tulevane ema, aga tema ümber võivad tiirutada kõik, kes teda armastavad! Teeme pilti ka emast-isast, õdedest-vendadest, kogu ootuselevuses perekonnast!

Riietuse puhul mõtle lihtsalt less is more võtmes.  Kui oled minuni jõudnud mu käekirja jälgides ja soovid samas stiilis pilte, siis kõik heledad ja pastelsed toonid ning ühevärvilised riided on piltidel väga pehmed ja kaunid. Mida heledam, seda helgem, väga ilus on ka lihtsalt valge. Kaunid jäävad ka hallid, pruunid ja bheezhid toonid. Samuti helesinine! Pastelsed ja sujuvalt üleminevad toonid toovad esile inimese loomuliku sära ja seda ka laste seljas! Võid kaasa võtta kõik, mis selga läheb, valime kohapeal. Ka mul on stuudios paar heledat ootuse kleiti (eeldavad heledat pesu).

Fotosessiooni kestus on umbes 1 tund, pildistada võime nii stuudios kui looduses.

Kallid tulevased lapsevanemad, olete südamest teretulnud seda erakorset aega minu juurde pildistama!

Armastusega ja ilusa kohtumiseni,

Nele

*pildid valmivad 3 tööpäevaga kui lisaks fotosessioonile soetatakse lapsele ka trükipakett (fotoalbum, paberpildid, postkaardid, maksimum resolutsiooniga failid). Rohkem infot leiad TRÜKISTE alt.