Kirsike Kukk
Kirsike Kukk
12 veebruar 2024
Koostöö Nelega on sujuv, soe ja sõbralik. Ning tulemus on ei grammigi vähem kui täiuslik :)
Trude Taevere
Trude Taevere
12 veebruar 2024
Nele on inimesena nii armas ja soe ning pildistama minnes tekkis kohe väga hubane ja kodune tunne. Ja muidugi said ka kõik pildid meie 11-kuustest kaksikutest väga-väga-väga ilusad. Soovitan kindlasti kõigile, kes otsivad imelist fotograafi eelkõige just laste pildistamiseks.

Tere, Nele!

Lihtsalt superilusad pildid! Tõesti! Mitte keegi ei võlu meie lastest nii ilusaid ja südant liigutavaid pilte, Sul on ilmselgelt mingi võluvägi!

Reelika

Issand kui ilusad!!

Sa oled suurepärane fotograaf, kui sümpaatne ja lihtne on sinuga pilte

teha. Isegi mul abikaasa (eestimees, kes ei tule ju fotoaparaadi ette) oli väga rahul :))

Leelet

Tahtsin Sind väga tänada ilusate piltide eest. Kartsin küll, et kuna Marta ei olnud kõige paremas tujus, et ega midagi head ei tule, aga just Martast olid kõige armsamad pildid.

Sul on väga vajalik ja inimesi õnnelikuks tegev töö. Sain piltidelt oma peret vaadates aru, kui väga mul on ikka vedanud. Loomulikult teadsin seda ka varem, aga argipäeva toimetusi tehes lihtsalt on vahel raske seda endale teadvustada.

Liis

Suur aitäh veelkord, terve suguvõsa on piltidest vaimustuses! Slide-show tegi Roosi vanaemal isegi silma märjaks 🙂
Liisu

Oiiii Nele!!

Sellist üllatust ei oleks küll osanud oodata, suur suur suur aitäh sulle!
Meie jäime ka väga rahule (isegi Ott, kes enne pildistamist kahtles, nagu mehed ikka, oli pärast nii vaimustuses) 😉
Lili oli ka ilmselgelt rahul oma poseerimisega ja magas pärast pool päeva rahulikku und 🙂

Marit

Nele, Sa ei kujuta ette, kui ilusa hetke Sa just praegu oma videoga uuesti taaselustasid. Ma poleks iial arvanud, et see NIIIII ilus tuleb. Mu mees, kes on väga ettevaatlik ja oli minust veel rohkem taolise privaatse video pärast mures, ütles, et 10 pallist 10 ning oli õnnelik, et ikka otsustasime selle hetke jäädvustada.

Ja kõige armsama hetke ehk videolõigud muidugi suutsid viimase hetkeni üllatusena hoida – need teevad sellest loost veel hinnalisema töö.

Sa oled superandekas, Nele, ja ma TÄNAN Sind veelkord, et mu pisitütre sündimise loo nii delikaatselt suutsid siduvaks looks vormistada. Minul igatahes on kodus salvrätikud pisarate pühkimisest otsas 🙂

K.

Ka meie täname Sind väga. Positiivsed emotsioonid ja pildistamisest saadud hea tuju ei lasknud meil kellelgi sel õhtul uinuda. Mul on väga hea meel, et oled olemas ja muudad päikselisemaks meie päevi.

Ja Uma Mari pilt on nii vahva. Nagu Bullerby. Olen nii rõõmus, et ei oska seda sõnadessegi panna.

Katrin

Tahtsin veel korra Sind tänada ja jagada natuke Sinuga oma sünnituskogemust.

Ma olen nii tänulik, et olid minuga. Ma nii soovisin, et see sünnitus oleks selline ilus, vaikne, hästi rahulik. Nüüd aga kui olen siin paar päeva mõelnud, kuidas kõik läks, tunnen, et täiesti mitte nii nagu mina olin mõelnud. Seda enam ma olengi Sulle nii tänulik, et olid olemas. Just, et minu kõrval ikkagi oli keegi. Piltidest ma ju ei tea veel midagi, et kas üldse jõudsidki midagi teha. Ma ei tea millest, kas liiga kiirest lõpust, narkoosist või on alles kõik nii värske, aga ma mäletan miskipärast vaid osaliselt sünnitust. Mäletan, et mul oli hea ja rahulik olla kuniks kõik väljus kuidagi kontrolli alt minu jaoks. Asend oli kuidagi ülimalt ebamugav, tundsin, et ei suuda titat aidata. Mulle tundub, et tita oli minu juures vaid hetke, kui juba oli vaja lõigata nabanöör ja juba olid palatis teised arstid.

Peale seda on mul aga nii selge mälestus hetkest enne narkoosi kui arst andis beebi Sinu sülle, siis tundsin, et kõik on hästi. Minu tita jääb kindlatesse kätesse. Ma ei tea kui Sind ei oleks olnud, kuidas oleksin ennast tundnud. Nii, et ma tunnengi, et Sa olid täiesti asendamatu tugi mulle. Mingid helid ja lausejupid, mida mäletan olid ka vaid Sinu öeldud kõik – ta sünnib.. ta naeratas.. nii ilus laps.. Aitäh Nele.

.

Sa oled võlur selles maagilises ja helges stuudios seal Toompea nõlval! Suur suur aitäh nende imeliste kaadrite eest!

Kindlasti järgmiste kohtumisteni!

Kirsika

Suured tänud, pildid on väga väga ilusad 🙂 me oleme nii rõõmsad, et Teie juurde sattusime.
Ege

Tänan väga meeldiva tänase kohtumise ja pildistamise eest! See on uskumatu, kui palju positiivseid emotsioone see minus tekitas! Ma ei osanud oodata, et üks fotosessioon võib nii meeldiv olla 🙂

Suured-suured tänud Teile! Edu ja jõudu, et ka edaspidi kinkida inimestele rõõmu, vahvaid pilte ja imeilusaid hetki ning mälestusi! 🙂

Natalia

Tere!

Olen juba pikka aega tahtnud öelda kui väga ma imetlen Teie pildistamise käekirja. See on nii ilus, puhas ja soe. Mul ei ole endal küll võimalust olnud Teiega kohtuda ja lasta teil oma perest nii võrratuid pilte teha aga ma jälgin seda kõike kõrval. Mitte igaüks ei suuda niipalju ilu tuua kaamera ette ja veel vähem seda jäädvustada. Eriti nüüd viimased postitused, kus on elu saanud uue alguse, need fotod on hingematvad ja kaunid. Tahtsin seda lõpuks lihtsalt öelda, olen seda kaua kaua endas hoidnud. Elus on palju ilusaid hetki ja kui neid jäädvustab inimene, kes oma tööd jumaldab on see väärt paljutki ja kajastub igal klõpsul. Päikest! ????

Gerli

Suur, suur tänu! Olen hetkel fotosid vaid telefonist sirvinud ja juba selle kehva ekraani pealt on pildid super!

Suur tänu veel kord. Kihk on juba nii suur, et mis ja kuhu ja kui suurelt seina peale tuleb :).

Vist juba mainisin, et Ellen Mai teatas, et kõige rohkem fotosessiooni puhul meeldis talle “tädi Nele”.

Margit

Tere Nele,

saime täna pildi-paki kätte ja pisarad tulid silma: nii ilus kõik!

Pildistamissessioon, pildid ja album ja kõik!

Selle albumi eest olen veel eriti tänulik (väikese pereliikme kõrvalt poleks iialgi nii perfektset albumit, kui üldse, kokku suutnud panna- see on tõeline kingitus! Olete kinkinud mitte üksnes imekauneid fotosid mälestuseks hilisemaks vaid Te olete kinkinud hindamatut aega! 

Aitäh, et nüüd saan tänu Teile kõik need albumile kuluda võinud tunnid Rubenile kinkida ja tõelist kvaliteetaega nautida.

Aitäh Nele, et nii ilusaid kingitusi teete!

Aitäh kohe kõige eest!

Sirlin

Isssand, Nele, Sa oled SUPER!!!!!!!!!! Aitähhhhhhh!!!!! 

Pildid on tõesti nunnud! isegi Martinast on paar mitte nutu-näoga pilti 🙂 Kõige ägedam on see, kus Kutt Mareki õla peal piilub, tal on niiiii äge nägu seal peas 🙂

Maris

Tere Nele!

Pildid on imetabased, õndsad.

Milleks küll on see kõik?

Sest Fotograaf ütleb:

” no vaata vaid oma Pere Õnne!!!”,

kui ise vahel kogemata ei märka. 😉

Aitäh Sulle!

Helen Marie

Rõõm on täiesti vastastikune, mul on nii hea meel, et me just Sinu välja valisime :).
Veelkord suur aitäh Sulle ja ma väga-väga loodan, et kohtume veel!
Reelika

Minu arvates on Teie tehtud pildid vastsündinutest maailma ilusaimaid. Need on nii vahetult lihtsad ja siirad, ilma kõiksuguste üleliigsete kaunistusteta, täis vahvaid emotsioone ja nägusid (vahel ka lihtsalt kadedaks tegevalt magusat und).
Karin

Aiäth-aitäh-aitäh! Pildid on imeilusad ja ma tõepoolest ei osanud nii kauneid pilte oodata, eriti arvestades mu preili tuju. Ma võtan aega seedimiseks ja otsustan siis täpsemalt edasi. Tõesti, süda sai rahu ja üllatus oli nii suur!!
Kätlin

Suured suured tänud Sulle selle vahva hommiku eest, me olime vaimustuses!:)
Kristel

Ma olen nii õnnelik ja rahul.

Pildistamised on sujunud nii mõnusalt, et nendest võiks sõltuvusse jääda;)

Aitäh sellise meeldiva kogemuse eest!!!

Kairi

Suur suur tänu piltide eest, need on tõeliselt toredad. Ja isegi meie, täiesti pildistamist vältivad inimesed, näeme head välja, rääkimata siis Kristoferist.

Pean ütlema, et valikut teha, mida ja kuidas printida, on osutunud keerulisemaks kui ma arvasin 🙂

Kristi

Tere Nele!

Olen Rahel ja lugesin just eelmise kuu Pere ja Kodu ajakirjast Teie imelisest tööst, mispeale otsisin netist ka Kaspari sünniloo. Issakene! Ma ei olnud vist elu sees midagi nii ilusat näinud! Ilmselt saate taolisi kiidukirju kümnete kaupa, kuid soovisin siiski Teid tänada nii ilusa elamuse eest! Lahistasin Kaspari sünni pilte vaadates nutta ja pidin iga paari minuti tagant vaatamises pausi tegema – emotsioonid olid nii tugevad, et ma ei suutnud kõike korraga vastu võtta. Dressipluusi alumine äär sai täitsa märjaks 🙂
Lugu puudutas mind eriti sügavalt seetõttu, et sünnitasin ise mai lõpus oma 5. lapse ning neid pilte vaadates “nägin” justkui oma poja sündi pealt. Müstiline, kas pole? (ja seda leian mina, antimüstik 🙂 Teil, Nele, on vist jumalik oskus lapse sündi tüüpiliste emotsionaalsete nurkade alt pildistada, nii et Teie looming puudutab küll vist igat loomuliku sünnituse läbi teinud naist.

Suur-suur aitäh selle eest, sügav kummardus ning palju edu ja kordaminekuid Teile töös ja pereelus!

Rahel

Oii Nele!

Need on võrratud! Me poleks paremaid osanud ettegi kujutada. Aitäh sulle!

Karin

Suured tänud taaskord väga meeldiva fotosessioni eest ja selle pildikese ees! See oli väga tore üllatus! 🙂 Nii armas pilt!!! Ja see on Minu Laps! Kaua-kaua oodatud laps, minu õnn ja rõõm 🙂

Eks ma natuke kahtlesin ka, kas minna fotosessioonile või mitte. Laps on ju veel nii pisike. Ja kuidas ma ise hakkama saan. Aga üllataval kombel pidas ta väga hästi vastu 🙂 Olulist rolli mängisid kindlasti ka kõik tingimused, mis olid loodud ümberringi. Aitäh!

Suured tänud ka imetamisnõuannete eest! Need andsid rohkem usku, et pean usaldama sisetunnet ja jälgima last, mitte nii palju seda, mida arstid räägivad.

P.

Tere kallis Nele!

Ma olen piltidega väga rahul ja kogu see kogemus oli väga äge 🙂 Suur tänu Sulle!

Mariana

Fotosessioon oli meie jaoks väga ilus kogemus! Kuidas te beebiga suhtlesite ja käitusite oli lihtsalt imeline vaadata! Tänu selle on super tulemus ja tänan teid, et saame sellise kauni eluaegse mälestuse! Aitäh!
Maris

Aitäh kallis Nele, nii ilusad pildid.

Mu mees ütles, et ta lausa poetas pisara kui ta neid vaatas. Ja ta ei ole väga emotsionaalne inimene 😉

Aitäh veelkord! Soovitan kindlasti Sind ka kõigile sõbrannadele!

Brett

Tere Nele!

Me pole küll ammu kohtunud, kuid tahtsin lihtsalt kirjutada, et nii tore on, et Te olemas olete ja rõõmustate peresid oma imelise loominguga! ????

Meil siin vahepeal oli üks kogemus teise fotograafiga ja siis ma mõtlesin, et nii hea ikka on, et meil Eestis on ka suurepäraseid fotograafe, kelle juurde sa lähed ja võid 100% kindel olla, et su pildid tulevad väga kaunid ja kvaliteetsed!

Natalia

Nele, sa oled lihtsalt võrratu!!!! Kuidas sa ometi seda tegid???!!! Vaatasime just video ära ja mul lihtsalt pisarad voolavad praegu, pilte pole veel vaadata jõudnudki, aga ma lihtsalt pean sind veelkord tänama! Ja kõige toredam on ju, et selline pisike kaunitar on mul praegu käeulatuses… Mul on südamest hea meel, et tee sinu juurde leidsin! Aitäh!

Ave

Tere Nele,

suur suur aitäh! Pildid on imelised, täpselt sellised nagu lootsin ja soovisin! Ja nii kiiresti ei osanud neid oodatagi 🙂

Ka meil oli väga tore hommikupoolik ning kindlasti on suur osa nii kaunite ja pehmete piltide valmimisel Sinu suurepärane oskus beebiga sessiooni ajal suhelda. See rahulikkus ja soojus kandub kõik Sinu piltidele edasi, nüüd tean, miks..

Südamlik aitäh ilusa päeva ja armsate hetkede jäädvustamise eest!

Liis

Lihtsalt super! Nii ilusad!! :)) Just selliseid me tahtsimegi, tõepoolest suur-suur aitäh!! Lapsed on lihtsalt võrratud. Meile meeldivad pildid väga! Tegelikult mitte ainult meile, vaid kõigile, kellele näidanud oleme, meeldivad väga ja ühine otsus on olnud, et just meie perekonna nägu, nii otseses kui kaudses mõttes :). Nt see Ameliast tehtud pilt, kus ta on halli salli sees, oleks nagu mõne beebiajakirja esikaanelt tulnud :).
Reelika

Niiiii ilusad pildid!! Ohh, lihtsalt super!
Marian

Suur suur aitäh veelkord Nele.

IMELISED pildid ja Melanie oli õhtust nii vaimustuses, et siiani räägib muudkui, et lähme tädi juurde pildistama???? Meil oli tõesti super vahva ja ei jõua järgmist korda ära oodata!

Kaarina

Kõigepealt tahan öelda, et Teie tööd on lihtsalt imelised! Ja enam ilusamat fotograafi tööd kui väikese Kaspari sünd ma ette ei kujutagi… Minu teise lapse üsnagi hiljutine sünd meenus peale Kaspari sünnni slide-showd vaadates nii ehedalt ja emotsionaalselt, kogu oma ilus, et juba ainuüksi selle pärast olen Teile juba tänu võlgu..
Kristina

Oleme saadud piltidest tõelises vaimustuses ja oleme neid vaadanud loendamatu arv kordi. Suured tänud tehtud töö eest! Oleme seni kasutanud paljude, ka väga tuntud fotograafide teenuseid, aga sellised emotsioonid ja tunded on meil tekkinud esimest korda. Olen alati otsinud inimest, kes oskab tähtsamaid hetki jäädvustada loomulikena, mille tulemusena tekivad pildid, mis on täis õrnust ja armastust ning mis lähevad väga hinge! Ja seepärast teeb meid eriti kurvaks see, et ei teadnud Teist varem, kui tegime lapseootel fotosessiooni ja lapse esimese fotosessiooni vastsündinuna. Veelkord suured tänud niivõrd ilusate, muinasjutuliste piltide eest! 🙂
Karine

Suurimad tänud Teile nii armsa ja ilusa slide-show eest!

Te olete kuldne inimene!

Julia

Värskel emal on emotsioonid laes! Pildid on nii ilusad ja armsad ning vaatamine töi lausa pisarad silma .. Need ei ole kurbuse pisarad, vaid pildid liigutasid sügavalt!
Kristi

Aitäh, Nele!

Kogu sessioon ja selle tulemus oli lihtsalt suurepärane :)!

Üritame nüüd mõelda, mida täpsemalt tellida soovime, kõik pildid on nii ilusad, et valikut on päris keeruline teha – paneksin seed kõik endale seinale ritta teistele näitmiseks 🙂

Liis

Aitäh, Nele! Imeilusad pildid, poetasin lausa paar pisarat 🙂 Olen väga õnnelik, et Su leidsin, tõesti imeilusalt lihtne ja armas käekiri.
Maret

Nägin Sind ühel ööl unes ja mulle plahvatas, et pole Sind üldse tänanudki selle suurepärase kingituse eest. Lõuend on imeilus ja ma/me oleme väga-väga tänulikud. See on ikka suurepärane mälestusasi 🙂 aitähh aitähh Sulle veelkord.
Kaisu

Armas Nele! Suurimad tänud Sulle imeliste piltide eest! Sa oled tõeliselt imetlusväärne! Võlur! Teed 100% õiget asja!
Marin

Isssand, Nele, Sa oled SUPER!!!!!!!!!! aitähhhhhhh!!!!!
Pildid on tõesti nunnud! isegi Martinast on paar mitte
nutu-näoga pilti 🙂 Kõige ägedam on see, kus Kutt
Mareki õla peal piilub, tal on niiiii äge nägu seal peas 🙂
Maris

Minu arvates on Teie tehtud pildid vastsündinutest maailma ilusaimaid. Need on nii vahetult lihtsad ja siirad, ilma kõiksuguste üleliigsete kaunistusteta, täis vahvaid emotsioone ja nägusid (vahel ka lihtsalt kadedaks tegevalt magusat und).
Karin

Suured ja soojad tänud Sulle südamest kaunite piltide, albumi ja karbikese eest!

Muudkui sirvin nüüd albumit ja ei saa küllalt! 🙂 Kui on nii imekallis laps ja imeline fotograaf, siis saavadki ainult nii ilusad pildid tulla!!! Sa teed fantastilist tööd! Suured, suured kallid Sulle meie pere poolt!

Moonika