Vastsündinu pildistamine

Ja siis ühel päeval on ta siin! Meie kaunis planeet on ühe inimhinge võrra rikkam! Ja teie elud on muutunud igaveseks. Miski pole enam endine, kõik on kokkulugematuid kordi ilusam ja helgem! Oled sa vaadanud vastsündinud inimlapse silmadesse? Nendes on terve ookean! Kogu Universumi saladused! See sügav ja tark pilk jääb meelde igaveseks. Ning väärib talletamist fotole.

Vastsündinu aeg on üürike ning selle jäädvustamiseks on loetud kuud. Neid kõige esimesi pilte saab teha paar esimest elukuud. Lihtsaim aeg pildistamiseks on esimesed 10 elupäeva, lihtsam emale-isale  ja ka fotograafile, sest on tõenäoline, et laps fotosessiooni ajal magab. Mina püüan oma loomingus tabada lapse päris olemust. Jäädvustada ta just sellisena nagu ta on! Seepärast võivad minu kaamera ees olla beebid nii ärkvel kui tuduvana ja vneid armsaid Päris Esimesi pilte saab teha paar esimest elukuud.

Fotosessiooni aeg tuleb aga broneerida võimalusel juba ootusajal. Nii saan garanteerida teile pildistamise aja. Broneerin aja sünnitähtaja järgi ja kui beebi otsustab tähtajast oluliselt hiljem sündida, siis lihtsalt nihutame seda. Fotosessioonile on soovi korral oodatud terve pere, teeme pilte ka isa-ema ja suurte õdede-vendadega! Rohkem infot vastsündinu pildistamise kohta leiad minu fotosessioonide tutvustusest, mille saadan Sulle e-mailile. Võta minuga ühendust!