Vastsündinu fotosessioon

  • 0-4 elukuud (parim aeg pildistamiseks on esimestel elunädalatel)
  • parim aeg aja broneerimiseks on juba ootusajal
  • pildistamine ilma ajalimiidita
  • 30+ hoolikalt valitud ja viimistletud kaadrit, igaüks kui väikene kunstiteos
  • igast pildist nii värviline kui must-valge versioon
  • failid keskmises suuruses – 2700pxl, 300dpi (kuni A5 väljatrükiks)
  • pildid valmis 3 tööpäevaga* kuni 1 kalendrikuuga
  • isiklik galerii 1 aastaks
  • tänupanus 425.- eur

Vastsündinu fotosessioon toimub fotostuudios, mis on sisse seatud väga täpselt beebide vajadusi arvesse võttes. Stuudio on soe ja hubane, nagu kodu. Stuudios on olemas kõik vajalik, nii varustus mähkimiseks ja imetamiseks kui ka tekid jm vajalik pildistamiseks. Beebi võib tulla täitsa käed taskus, kasvõi tuduriietes. Isiklikke väeesemeid, esimesi mänguasju jmt võib alati kaasa võtta.

Pildile püüame nii beebi kui tema pere. Fotosessiooni alguses pildistan tavaliselt beebit ning teises osas emmet-issit beebiga, ka õdesid-vendasid ja muidugi teeme ka perepilti. Perel on ju uus koosseis ja seda on tore jäädvustada. Vahel aga soovitakse vaid beebist pilti ning perega tullakse kunagi hiljem, sel juhul teen kõik kaadrid beebist.

Fotosessiooni kestus on keskmiselt 1.5 kuni 2 tundi. Aga kui läheb ka kolm tundi, siis pole sellest samuti midagi. Fotosessioonid kulgevad tavaliselt mõnusas rütmis, teeme kõike beebi järgi – toidame, kussutame, mähime, vahepeal pildistame, emaga saame ajada imetamisjuttu. Olen õppinud imetamisnõustajaks ja kuigi ei tööta sel alal, siis fotosessioonide ajal toetan rõõmuga värskeid emmesid imetamisnõuga. Küsi julgesti!

Paar riietuse soovitust ka. Kui oled minuni jõudnud mu käekirja jälgides ja soovid samas stiilis pilte, siis kõik heledad ja pastelsed toonid ning ühevärvilised riided on piltidel väga pehmed ja kaunid. Mida heledam, seda helgem, väga ilus on ka lihtsalt valge. Kaunid jäävad ka hallid, pruunid ja bheezhid toonid. Samuti helesinine! Pastelsed ja sujuvalt üleminevad toonid toovad esile inimese loomuliku sära ja seda ka laste seljas! Beebile pole vaja midagi kaasa võtta.

Minu meelest on lapse sünd tema elu kõige olulisem sündmus. Seda ka tema ema ja isa jaoks. Ei ole midagi tähtsamat kui uue elu andmine, tema kandmine ja ilmale aitamine. Kui ära mõista inimlapse sünni ime, siis võib see muuta hetkega kõik meie senised tõekspidamised, muuta kogu meie elu.

Minu missioon on aidata jäädvustada inimelu algust. Seda hetke, mil see väike uus inimene kannab endas veel ülimat puhast olemust ja hingevalgust.

On teaduslikult tõestatud, et kui täiskasvanud inimesel on võimalik vaadata silma enda elu-alguse-minale, siis on võimalik taastada ühendus enda tõelise minaga, enda olemusega. Me ei tea, kas ta kunagi vajab seda. Ma väga soovin, et kõik inimesed siin plaaneedil saaksid elada enda tões ja armastuses ning mitte kaotada ennast. Kuid vähim, mis me praegu vanematena teha saame, on luua võimalus selleks. Et tal oleks võimalus tulevikus pöörduda tagasi, vaadates enda elu alguse minale silma, püüdes kinni uuesti oma põhiolemuse, mis siin ilmaelu virr-varris kergesti kaduma võib minna.

Lisaks armsale mälestusele sellest kui tibatilluke ja imearmas su lapsuke on jälgin ma hoolega, et iga laps saaks endale pildi, kus ta vaatab otse kaamerasse, et ta saaks iseendale kunagi uuesti silma vaadata. Tunnen, et see on minu väga suur missioon. Lisaks sellele, et imeilusaid ja armsaid pilte vastsündinu east teha.

Oled oma pisikesega südamest teretulnud minu kaamera ette! Loon talle mälestuse, mille väärtus kasvab ajas ja ühel hetkel on hindamatu. Hoian Su kullatera väga hellalt ning teen temast pilte suure armastusega. Sest armastan oma tööd ja pisikesi inimhingekesi väga.

Ole julge võtma ühendust igal ajal – kohe kui oled rõõmusõnumi kahe triibu näol saanud või siis kui beebi Sul juba kätel on. Ma leian teile alati aja pildistamiseks.

Armastusega ja kohtumiseni!

Nele

*pildid valmivad 3 tööpäevaga kui lisaks fotosessioonile soetatakse lapsele ka trükipakett (fotoalbum, paberpildid, sünniteated, maksimum resolutsiooniga failid). Rohkem infot leiad TRÜKISTE alt.