Vastsündinu

425 €

  • 0-4 elukuud (parim aeg pildistamiseks on 5 päeva kuni 1,5 elukuud)
  • pildistamine ilma ajalimiidita
  • 30+ hoolikalt valitud ja viimistletud kaadrit, igaüks kui väike kunstiteos
  • igast pildist nii värviline kui ka must-valge versioon
  • trükifailid keskmises suuruses – 2700pxl, 300dpi
  • pildid valmis 3 tööpäevaga* kuni 1 kalendrikuuga
  • isiklik galerii 1 aastaks
  • kliendil on õigus oma pildid privaatsena hoida, ilma lisatasuta

Vastsündinu fotosessioon toimub fotostuudios, mis on sisse seatud väga täpselt beebide vajadusi arvesse võttes. Stuudio on soe ja hubane, nagu kodu. Stuudios on olemas kõik vajalik, nii varustus mähkimiseks ja imetamiseks kui ka tekid jm vajalik pildistamiseks. Beebi võib tulla täitsa käed taskus, kasvõi tuduriietes. Isiklikke esemeid, esimesi mänguasju jmt võib alati kaasa võtta.

Pildile püüame nii beebi kui ka tema pere. Fotosessiooni alguses pildistan tavaliselt beebit ning teises osas emmet-issit beebiga, õdesid-vendasid ja teeme ka perepilti. Perel on ju uus koosseis ja seda on tore jäädvustada. Kui soovite vaid beebist pilte, siis teen kõik kaadrid beebist.

Fotosessiooni kestus on keskmiselt 1.5 kuni 2 tundi. Kui läheb kauem, siis ka sellest pole midagi, arvestan ühele beebiperele kuni 3 tundi.

Fotosessioonid kulgevad tavaliselt mõnusas rütmis, teeme kõike beebi järgi – stuudios saab beebilt mugavalt toita ja mähkida. Olen õppinud imetamisnõustajaks ja kuigi hetkel ei tööta sel alal, siis fotosessioonide ajal toetan rõõmuga värskeid emmesid imetamisnõuga. Küsi julgesti!

Paar riietuse soovitust ka. Kui oled minuni jõudnud mu käekirja jälgides ja soovid samas stiilis pilte, siis kõik heledad ja pastelsed toonid ning ühevärvilised riided on piltidel väga pehmed ja kaunid. Mida heledam, seda helgem, väga ilus on ka lihtsalt valge. Beebile pole vaja midagi kaasa võtta.

Oled oma pisikesega südamest teretulnud minu kaamera ette! Loon talle mälestuse, mille väärtus kasvab ajas ja ühel hetkel on hindamatu. Hoian Su kullatera väga hellalt ning teen temast pilte suure armastusega. Sest armastan oma tööd ja pisikesi inimhingekesi väga.

Ole julge võtma ühendust igal ajal – kohe kui oled rõõmusõnumi kahe triibu näol saanud või siis kui beebi Sul juba kätel on. Leian ikka teile aja pildistamiseks.

*pildid valmivad 3 tööpäevaga kui lisaks fotosessioonile soetatakse trükipakett. Rohkem infot leiad TRÜKISTE alt.