Emadepäev | pere fotosessioon

14 apr., 2023

Alanud on Emadepäeva pildistamiste broneerimine! Leiad broneerimiskalendri ja lisainfo SIIT

14. mail on Emadepäev! Millise kingituse oled Sina mõelnud endale teha? Või oma emmele? Või hoopis vanaemale?

Minu jaoks on Emadepäev konkuretsitult aasta kõige erilisem päev! Mul on kolm last ja ma olen nii uhke selle üle, et nad on otsustanud mind usaldada ja läbi minu siia ilma sündida! Vaatan ja imetlen neid iga päev! Olen pühendunud nende teekonnale 16 aastat ja ma tõeliselt tunnen, et see on suurim kingitus mu elus. Samas ka suurim pingutus, mida inimene saab teha – pühenduda jäägitult lisaks endale veel kolmele inimesele!

Kallis ema, see päev on täiega väärt tähistamist! Mil moel Sa tähistad? Meie alustame laulu ja lilledega ning veedame selle päeva koos. Arvan, et lähme Nõvale, teeme seal ühe metsamatka ja peame mere ääres piknikku. Vähemalt väga tahaks nii.

Ja sel aastal ma teen enda lastega ka pildid!! Eelmisel jõudsin ainult teisi pildistada, aga sel aastal teen ise ka! Ma ei tea, kes kaamera nupule vajutab, aga küll see ka selgub 🙂 Kutsun ka Sind – tule tee enda kallitega samuti pildid ära! Emadepäeva fotosessioon on selles mõttes kerge, et see on vaid pool sessiooni – mis tähendab ka poolt tundi ja poolt hinda 🙂 Saad 15 imeilusat pilti, lisaks kõigist ka must-valged versioonid. Ja kingituseks võime teha Sulle igasugu väljatrükke – erinevas suuruses paberpilte, seinapilte, ka fotoraamatu!

Lisan siia pilte eelmise aasta emadepäeva pildistamisest, üks erilisem ja armsam kui teine. Mäletan nende tegemise emotsioone nagu eilset päeva!

Oled väga armastatud, kallis ema!

Emadepäeva fotosessioon, lastepildistamine, perepildistamine, fotograaf Nele Tasane

Vali kategooria