Emadepäeva fotosessioonid

14 apr., 2022

Armas Ema, ma ei peaks seda ütlema, aga olles ka ise ema, siis tean, kui sageli me valime kellegi teise heaks.. Seega ütlen Sulle – peatselt on tulemas SINU päev! Aasta tähtsaim päev – EMADEPÄEV. Kui poleks Sind, ei oleks elu. Seega luba endal nüüd valida enda heaks. Tee endale kingitusi, mis soojendavad Su südant ja täidavad Su hinge. Sest Sa oled seda iga rakuga väärt!!

Mina väärtustan emadust ja naiseks olemist. Kõike, mis puudutab elu edasi andmist, lapse ilmaletoomisest temaga koos üleskasvamiseni. Seepärast on kõik minu fotosessioonid seotud emadusega. Ja praegu Emadepäeva hakul soovin teha Sulle ema omalt poolt kingituse. Lõin kaks Emadepäeva pakkumist ja need said sellised:

Fotosessiooni kestus on 30-45 minutit ja toimub minu stuudios Tallinnas, Rahukohtu 6a-3.

Tänupanus on 100.- eur.


Valida saad kahe võimaluse vahel:

Fotosessioon 10+ kaadrit: värvilised + must-valged, failid webi versioonis ja trükiks (2700pxl, 300dpi)

VÕI

Fine art portree pildistamine: üks maaliline fine art stiilis portree, webi ja trükifail (2700pxl, 300dpi) ning paspartuuga trükis (20x30cm)

Too pildile oma lapsed, tule ka ise või lausa kogu perega. Ka lemmikloomad on oodatud (informeeri mind vaid sellest ette).

KALENDRI VABADE AEGADEGA leiad siit

See esimene 10+ kaadriga fotosessioon kukub välja umbes nii:

 

 

 

 

 

 

Ja Fine art portreed on sellised:

Fotograaf Nele Tasane Fine art portree

Kallis Ema ja kõik Sinu kullaterad, olete südamest teretulnud looma kingitusi, mille väärtus kasvab ajas tuhande kordseks!

Olge hoitud, terved ja armastatud.

___________________________

“Emadus fotograafias – need on fine art lasteportreed, ootuse pildistamine, sünni pildistamine, vastsündinu fotosessioonid, beebi pildistamine, väikelapse ea imelised jäädvustused”

lastefotograaf Nele Tasane

Vali kategooria