Beebide ja laste fotosessioonid

  • alates 5.elukuust
  • pildistamine ilma ajalimiidita
  • 30+ hoolikalt valitud ja viimistletud kaadrit, igaüks kui väikene kunstiteos
  • igast pildist nii värviline kui must-valge versioon
  • failid keskmises suuruses – 2700pxl, 300dpi (kuni A5 väljatrükiks)
  • pildid valmis 3 tööpäevaga* kuni 1 kalendrikuuga
  • isiklik galerii 1 aastaks
  • tänupanus 295.- eur

Kõik beebid ja lapsed on väga teretulnud minu kaamerasilma ette! Kui nendega on kaasas emad-isad ning õed-vennad, siis saavad ka nemad pildile! Ehk et nendel fotosessioonidel on fookuses küll väikesed inimesed, aga teeme ka perepilte ja kõiksugu olulisi kombinatsioone erinevate pereliikmetega. Ka pere lemmikud on alati pildile teretulnud, kuid nende kaasa võtmine on soovituslik eelnevalt kooskõlastada.

Beebisid ja lapsi pildistan ma peamiselt enda stuudios, aga ilusa ilmaga ka looduses ning jõulude ajal ka jõulukaunistatud rendistuudios. Suvel armastan pildistada mere ääres (ja lapsed armastavad seda ka!). Kel on jaksu natuke kaugemale sõita, siis olete teretulnud Nõvale – minu suve- ja väepaika, aga võimalik on valida ka kõikide muude kohtade ja merede vahel!

Keskmiselt kestab beebide ja lastepildistamine tund aega, aga olen arvestanud ka sellega kui läheb pikemalt või hoopis kiiremini. Lapsi ei tea ju kunagi!

Paar riietuse soovitust ka. Kui oled minuni jõudnud mu käekirja jälgides ja soovid samas stiilis pilte, siis kõik heledad ja pastelsed toonid ning ühevärvilised riided on piltidel väga pehmed ja kaunid. Mida heledam, seda helgem, väga ilus on ka lihtsalt valge. Kaunid jäävad ka hallid, pruunid ja bheezhid toonid. Samuti helesinine! Pastelsed ja sujuvalt üleminevad toonid toovad esile inimese loomuliku sära ja seda ka laste seljas! Laste puhul on aga alati tore ka mõni värvilaik!

Lapsed on väga nunnud ja fotosessioonid nendega puhas rõõm! Mängime ja jutustame ning möödaminnes teeme ka pilti! Parimad ajad beebiea jäädvustamiseks on 5 elukuu ja 9-10 elukuu (mil ta juba istub iseseisvalt ja võib olla ka seisab, kuid ära veel ei jookse). Pärast 1. aastaseks saamist aga juba millal iganes!

Oled südamest teretulnud oma lastega pildistama!

Armastusega ja toredate kohtumisteni!

Nele

*pildid valmivad 3 tööpäevaga kui lisaks fotosessioonile soetatakse lapsele ka trükipakett (fotoalbum, paberpildid, postkaardid, maksimum resolutsiooniga failid). Rohkem infot leiad TRÜKISTE alt.