Korduma kippuvad küsimused

Millal on parim aeg vastsündinut pildistada?

Mina pildistan vastsündinuid 5 elupäeva ja 1,5 elukuu vahel. Väga mugav on teha fotosessioon lapse 5-10 elupäeval. Üldjuhul beebi sel ajal veel ainult magab. Kui nii vara pildistama ei tulda, siis väga toredaid pilte saab minu juures umbes kuni 1,5 elukuuni. Beebi on siis küll tõenäoliselt osaliselt ärkvel, kuid ka see on väga tore.

Millal oleks parim aeg broneerida vastsündinu fotosessioon?

Kui soovid olla kindel, et su beebi fotosessioon saab toimuma võimalikult vara ehk tema 5-10 elupäeval, siis on hea kui broneerid selle juba ootusajal. Broneerime aja tema sünnitähtaja järgi ning kui ta sünnib sellest varem või hiljem, siis saame sessiooni aega jooksvalt nihutada. Nii on Sulle fotosessiooni aeg garanteeritud.

Kui aga mõtled fotosessiooni peale siis kui beebi juba käes on, siis leian teile aja ka siis. Oluline on võtta ühendust tema 1. elukuu jooksul.

Kuidas näeb välja vastsündinu fotosessioon?

Vastsündinu fotosessioonil on tähelepanu beebil. Tavaliselt pildistan sessiooni esimeses osas beebit üksi ning teises osas pereliikmeid koos temaga. Fotosessioonile pole vaja midagi spetsiaalset kaasa võtta, kõik beebile vajalik on mul stuudios olemas. Kui beebi magab, siis teeme tudupilte ning kui ta on ärkvel, siis ärkvel pilte. Stuudios on mugav beebit ka toita ja mähkida. Emadel soovitan sel päeval teha natuke põhjalikum meik või kasutada jumestaja teenust. Riietus võiks olla neutraalsetes ja naturaalsetes toonides.

Kas ma peaks fotosessiooni päeval kuidagi spetsiaalselt valmistuma, beebit ärkvel hoidma või teda vahetult enne kohale jõudmist söötma?

Ei. Haara oma tuduv beebi lihtsalt kasvõi tuduriietes kaasa ja tule stuudiosse! Minu kogemus ütleb, et beebit ei saa fotosessioonile tulekuks kuidagi ette valmistada. Oluline on hoopis, et lubad tal olla omas rütmis. Ta võib jõuda stuudiosse keset und ning vajada fotosessiooni alguses söötmist.

Kui kaua vastsündinu fotosessioon kestab?

Ma võtan alati aega oma fotosessioonideks. On väga oluline, et nii minul kui perel ei oleks kiiret. Meid juhatab sellel sessioonil beebi, teen kõik tema järgi. Üldjuhul kestab fotosessioon kuni 2 tundi, kuid aega on mul varutud alati 3 tundi. Minu soov on, et fotosessioon kulgeks rahulikult ja kõigil oleks mõnus.

Kus toimuvad vastsündinute ja beebide fotosessioonid?

Pildistan vastsündinuid ja beebisid oma stuudios, Tallinna kesklinnas. Mul on väga hubane beebide vajadustele vastavalt sisse seatud stuudio. Seal tunnevad end hästi nii beebi kui vanemad.

Kas ma käin vastsündinuid ja beebisid ka kodus pildistamas?

Oma fototee alguses käisin. Aga sain kiiresti aru, et selleks et garanteerida klientidele parimat, siis pean saama pildistada ühtlastes maksimaalse kvaliteediga valgustingimustes, milleks on mu oma stuudio. Kuna mu stuudio on väga mugavalt ja hubaselt sisustatud, siis kliendid ütlevad, et on isegi parem tulla stuudiosse kui kodu pildistamise valmisolekusse sättida.

Milline on hea aeg juba veidi vanema beebi pildistamiseks?

Parim aeg beebiiga pildistada on 8-10 elukuul. See on väga rõõmus aeg! Beebi istub juba iseseisvalt, tõuseb toe najal võib olla püstigi, kuid ei jookse veel ära! Beebipildistamine broneeri siis kui juba näed, millal ta ise istuma hakkab!

Kus toimuvad pere fotosessioonid?

Pere pildistamine võib toimuda minu stuudios, õues, kodus või mõnes rendistuudios.

Kui pikk on piltide valmimise tähtaeg?

Üldjuhul kuni 1 kuu. Trükipaketi tellijatele 3 tööpäeva.

Mis suuruses failid sisalduvad fotosessiooni hinnas?

Fotosessioon sisaldab digifaile suuruses 2700 pxl, 300dpi. Need on sellised keskmise suurusega trükifailid. Neist saab lasta trükkida kuni A5/A4 suuruseid trükiseid.

Kas ma võin hoida oma pildid privaatsena, et fotograaf neid oma lehtedel ei kasutaks? Kas sellega kaasneb lisatasu?

Ma austan väga klientide privaatsust ja ei avalda pilte kui selleks pole kliendilt luba. Kui mul aga lubatakse pilte kasutada, siis olen selle eest südamest tänulik!

Mingit tasu privaatsusega ei kaasne.

Milline on minu pildistamisstiil?

Beebid on imearmsad ja väga autentsed. Minu eesmärk on seda oma piltidega edasi anda. Nende puhast olemust, jäädvustades neid just sellisena nagu nad on. Kuna järgin pildistamisel beebi juhatust, siis ei ole mu fotosessioon vaid sellest mida ma oma kaamerasilma läbi näen, vaid soovin luua teile imeilusad pildid sellest mida ma tunnen. Vahel nimetatakse seda beebilausumiseks.

Hoian oma pildistamisstiili põhjamaiselt minimalistliku, ajatu ja puhta, ilma liigsete värvide ja aksessuaarideta, sest arvan, et beebi ise on lihtsalt nii imeilus.

Näed mu käekirja ja portfoliot siit: https://neletasane.shootproof.com/gallery/7405894

Kuidas broneerida fotosessiooni?

Kui Sulle meeldib minu käekiri ja pildistamisstiil, siis võta minuga ühendust! Läbi kontaktivormi või helistades +3725049900.

Oled kogu südamest teretulnud!