Väli fotosessioonid 2023 suvel – Eesti Vabaõhumuuseumis

23 juuni, 2023

Sel suvel tundsin, et tahan rohkem õues olla! Beebid pildistame muidugi soojas stuudios, aga suuremate lastega ja peredega võib minna ka õue! Olen aastaid pildistanud välisessioone Vabaõhumuuseumis, aga viimastel aastatel kuidagi unustanud selle. Suve alguses aga sattusin seal jälle käima (nimelt käin seal enda puud üle vaatamas, meil oli laulatus ja pulmapidu seal ning sellest ajast jalutame seal ikka mitu korda aastas) ja nii suur igatsus tuli seal jälle pilte teha!

Tõenäoliselt on see parim koht Tallinna kandis, kus lastega pildistada. Mulle meeldib, et seal on nii palju loodust! Peaasjalikult kasutangi taustaks lopsakat loodust. Muidugi on seal ka ohtralt erinevaid terrasse, värve, aedasid ja väravaid, merd ja metsa, kive, kruusateed ja pinke. Põhimõtteliselt on seal kõik, mida üks fotograaf oma välistuudiosse võiks soovida. Ja lastel on seal turvaline – kogu territooriumi peal ei sõida ühtegi autot, ainult hobune. Kellega saab pärast fotosesisooni väikese tiiru teha. Soovitan väga varuda pildistama tulles veidi rohkem aega ja ka Kolu Kõrtsis süüa, käia vaatamas taludes kanu, hanesid ja lambaid ja veeta toredasti aega perega.

Pildistan Vabaõhumuuseumis suve jooksul päris mitu korda, vaba aja leiad oma perele BRONEERIMISKALENDRIST. Kui Sulle sobivat aega ei leidu, siis võta minugi julgesti ühendust, mõtleme kindlasti midagi välja.

Kohtumiseni Eesti Vabaõhumuuseumis, esivanemate radadel!

Oled kogu südamest oodatud! 

 

 

 

 

 

 

 

Vali kategooria