Emadepäev

13 mai, 2018

Minu jaoks on emadepäev aasta kõige oodatuim ja kauneim päev. 

Armastan oma lapsi ja emaks olemist nii väga, et nii sel kui ka kõikidel teistel päevadel olen ma ikka tohutult uhke selle üle, et mul on kolm sellist haruldast tegelast!! Nad on mõnes mõttes sarnased ja samas nii erinevad. Üks mis kindel, nad on tulnud minu seest ja seega vaatan neile ikka väga tihti otsa kui iseendale.. Nad on mu kõige suuremad Õpetajad. 

Ootasin neid väga ja nüüd nad on siin! Mitte sugugi iseenesest mõistetavalt, vaid kui kauaoodatud väga armsad külalised, kellega mul on au veeta koos nende lapsepõlv, neid juhendada ja aidata saada täiskasvanuks. Ja aeg läheb kiiresti. Alles nad ronisid kõik kambakesi me otsas ja päeva naelaks oli nende üheagne lõunaunne suigutamine. Nüüd matkame ja arutame maailma asju, avame koos uksi laia maailma ja imetleme ning imestame kui huvitav kõik on! 

Armsad emad, kas pole aukartustäratav see tunne, et saame olla vahendajaks taeva ja maa vahel. Võtame uue hingekese endasse vastu, kanname teda enda sees üheksa kuud ning anname talle keha ja vormi, hoolitseme ta eest ja kasvatame suurkes. Kas on olemas midagi veel suuremat? Midagi veel pühamat?

Imeilusat päeva teile, nii praegused kui tulevased emad, ka vanaemad ja vanavanaemad!

Vali kategooria