Beebide pildistamine

Oo imeline beebiaeg! On hämmastav vaadata beebi arengut tema esimesel eluaastal! Mitte kunagi elus ei arene ja kasva ta enam sellise tempoga nagu 12 elukuu jooksul! Iga kuu, isegi iga nädal õpib ta juurde uusi asju. Ja siis demonstreerib oma uusi omandatud oskusi uhkelt ja naerusuiselt! Beebiiga ainus murelikuks tegev osa on see, et ta nii kiirelt otsa saab!

Beebi pildistamiseks tema esimesel eluaastal on mõned ajad, mis on paremad kui teised! Alates 5. elukuust muutuvad beebid väga osavaks! Nad armastavad mängida oma varvastega, keeravad ja pööravad ning jaksavad juba päris kaua kõhuli olla. Ning ainult naeratavad, kõigile! Väga vahvaid kaadreid saab kui beebi juba iseseisvalt istuda oskab. See on individuaalne, aga nii umbes 7-8-9 elukuul see tavaliselt juhtub.

Tore on pildistada ka juba seista oskavaid beebisid, kes veel ei ole kõndima õppinud, aga püsti ennast juba ajavad (loe: ei jookse fototaustalt ära). Ka see on individuaalne, aga tavaliselt nii umbes 10-11 elukuu ajal. Need on aga vaid mõned näited, sest beebieast saab vahvaid pilte tegelikult igal ajal! Tavaliselt pildistan beebisid stuudios, aga suvel on seda väga tore teha ka õues!